Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ŻarkiBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl znajdziesz szeroki wybór szczelnych zbiorników plastikowych, które są dostępne w miejscowości Żarki. Szczelne szamba ekologiczne to świetna alternatywa dla domów, które nie mogą być przyłączone do kanalizacji miejskiej lub czas oczekiwania na podłączenie do kanalizacji jest długi, a sama usługa przyłączenia jest bardzo kosztowna. Zbiorniki z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantują szczelność, są lekkiej konstrukcji i jednocześnie wytrzymałe na trudne warunki gruntowo-wodne.

Co to jest szambo ekologiczne?

Szamba ekologiczne dostępne w Żarkach to nic innego jak szczelny zbiornik bezodpływowy. Często są mylone ze zbiornikami betonowymi lub z przydomowymi oczyszczalniami ścieków. W porównaniu do betonowych wersji zbiorników są lżejsze, bezwzględnie szczelne oraz odporne na korozję chemiczną. Zbiorniki produkowane i oferowane w centrum-sciekow.pl są wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego w skrócie GRP. Decydując się na zakup i montaż zbiornika z oferty E4C możesz być pewny, że nie narażają one środowiska na zniszczenie.

Szczelne szamba plastikowe jednokomorowe i dwukomorowe

Wśród wielu dostępnych propozycji zbiorników w centrum-sciekow.pl znajduje się również oferta na szamba jednokomorowe i dwukomorowe. Dla domów jednorodzinnych dobrym wyborem będzie zbiornik z jedną komorą. Instalacja szamba jednokomorowego jest odpowiednim rozwiązaniem również dla właścicieli działek o małej powierzchni, którzy nie mogą sobie pozwolić na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Gromadzone w nim odpady w zależności od pojemności pojemnika, należy opróżniać średnio co dwa tygodnie. W przypadku obiektów wielorodzinnych świetną alternatywą są zbiorniki dwukomorowe. Specjalna przegroda, która znajduje się w zbiorniku ma za zadanie odseparować nieczystości stałe od ciekłych, co z kolei przekłada się na większe odstępy czasu w opróżnianiu zbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu, wybieranie ścieków może odbywać się nawet raz na dwa miesiące! Ponadto w tego rodzaju zbiornikach można stosować specjalne bakterie wydłużające czas gromadzenia nieczystości.

Postaw na ekologie montując szczelne zbiorniki na szambo w Żarkach.

Coraz większa ilość osób w Żarkach oraz w pobliskich miejscowościach województwa śląskiego decyduje się na zakup i montaż trwałych, nowoczesnych rozwiązań jakimi są ekologiczne szamba plastikowe. Dzięki wykorzystaniu do produkcji specjalnych materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane zbiorniki można instalować bez obaw, że są one zagrożeniem dla otoczenia. Konstrukcja zbiorników gwarantuje absolutną szczelność a oznacza to, że magazynowane nieczystości nie wydostaną się z ekologicznego szamba do gruntu i nie skażą wód gruntowych. Zbiorniki z laminatu poliestrowo – szklanego z powodzeniem można wykorzystywać do gromadzenia deszczówki. Plastikowe zbiorniki umożliwiają magazynowanie substancji płynnych stosowanych w rolnictwie oraz przemyśle.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz