Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – WołominBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Szamba ekologiczne w mieście Wołomin to propozycja dla właścicieli domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, którzy szukają sposobu na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska. Niezawodne rozwiązania dostępne w ofercie centrum-sciekow.pl wyróżniają się szczelnością, wykonaniem z wytrzymałych materiałów i łatwym montażem. Jako wieloletni sprzedawca szamb przydomowych w Wołominie możemy zagwarantować Ci wysoką jakość w konkurencyjnej cenie. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Ekologiczne szamba dostępne w Wołominie

Coraz więcej osób decyduje się na instalowanie trwałych rozwiązań, takich jak plastikowe szamba. Wołomin to jedno z kilkudziesięciu polskich miast, w których zainstalowaliśmy funkcjonalne zbiorniki na wodę do odbioru ścieków z domowych systemów kanalizacyjnych. Ich popularność nie jest przypadkowa – pojemniki oferowane na centrum-sciekow.pl są ekologiczne. Co to znaczy? Nasze produkty nie są zagrożeniem dla środowiska, nie wchodzą w reakcje z otoczeniem, nie zanieczyszczają gruntu i wód gruntowych. Ich niewątpliwą zaletą jest doskonałe uszczelnienie, aby substancje składowane w przydomowych szambach w Wołominie nie dostały się do gleby. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie procesów produkcyjnych oraz trwałych materiałów zapewnia maksymalną higienę zbieranych ścieków.

Wysokiej jakości szamba jednokomorowe i dwukomorowe dla wszystkich domów

W grupie ekologicznych szamb w Wołominie znajdziesz szamba jedno- i dwukomorowe. Czym się różnią od siebie? Jak sama nazwa wskazuje – pierwszy typ jest z jedną komorą, natomiast wnętrze drugiego typu zostało podzielone na dwie. Różne konstrukcje, choć lekkie, przekładają się na częstotliwość opróżniania zbiornika. Kompaktowe rozwiązanie z jedną komorą wymaga utylizacji odpadów co 1-2 tygodnie. W przypadku dwukomorowego odpowiednika okres ten można wydłużyć do 2 miesięcy. Dlatego w domach jednorodzinnych polecamy szamba z jedną komorą, natomiast dla obiektów wielorodzinnych proponujemy szamba z komorami.

Szamba szczelne bezodpływowe z montażem na terenie Wołomina

Eko szamba oferowane przez nas w mieście Wołomin to bezodpływowe rozwiązania, które zostały wykonane z połączenia żywic poliestrowych i włókien szklanych. Mieszanka tworzyw sprawia, że są odporne na obciążenia i najbardziej ekstremalne warunki, a tym samym nie wymagają dodatkowego uszczelnienia i betonowania. Co istotne, ich montaż poleca się nie tylko przy budynkach z ograniczoną możliwością podłączenia standardowej kanalizacji, ale także na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Szczelne zbiorniki na szambo, które kupisz w centrum-sciekow.pl w Wołominie, to także gwarancja niskich kosztów eksploatacji, łatwej instalacji i trwałości na wiele lat.

Jesteś zainteresowany montażem ekologicznego szamba przydomowego w Wołominie? Skontaktuj się z zespołem centrum-sciekow.pl, a my pomożemy Ci w znalezieniu zbiornika dopasowanego do specyfiki gruntu.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz