Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – SzydłowiecBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Chcesz dbać o środowisko i szukasz zbiornika na nieczystości trafiające z twojego domu? Znajdziesz go w ofercie centrum-sciekow.pl! Nasza firma dostarcza szczelne szamba z tworzywa w mieście Szydłowiec, które są trwałe, szczelne i spełniają wysokie standardy jakości. Wykonanie z odpornych materiałów gwarantuje, że nie tylko posłużą Ci przez wiele lat, ale także chronią przyrodę przed zanieczyszczeniem. Konstrukcje skutecznie uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu i wód gruntowych.

Trwałe szamba przydomowe dostępne w Szydłowcu

Główną zaletą szczelnego szamba, które można kupić w Szydłowcu w atrakcyjnej cenie, jest jego trwałość. Gwarantują wieloletnią trwałość z materiałów użytych do ich produkcji – żywicy poliestrowej i włókna szklanego, które razem zapewniają długą żywotność produktu oraz są odporne na chemikalia i obciążenia. Tym samym gotowy szambo można z powodzeniem zainstalować nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak działka o wysokim zwierciadle wody. Jednak doskonała wytrzymałość nie wpływa na wagę konstrukcji – zbiornik jest znacznie lżejszy od zbiornika betonowego, dzięki czemu łatwiej go złożyć i nie wymaga dodatkowego uszczelnienia. Z powodzeniem możesz go zainstalować samodzielnie.

Jakie szambo wybrać – zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe

W centrum-sciekow.pl możesz zamówić jedno- i dwukomorowe szamba. Który z nich jest odpowiedni dla Twojego domu w Szydłowcu? Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, polecamy pierwszy typ zbiornika. Ich konstrukcja jest prosta i lekka, a w środku znajduje się tylko jeden pojemnik na odpady. Dzięki temu co 2 tygodnie możesz usuwać wszystkie odpady jednocześnie. W przypadku większych obiektów lepszym rozwiązaniem może być szambo dwukomorowe, szambo z dodatkowymi przegrodami. Jego istnienie nie jest przypadkowe – oddzielenie nieczystości stałych i płynnych pozwala na dłuższe okresy między opróżnianiem zbiornika. W większości przypadków około 2 miesięcy. Dodatkowo dwie komory pozwalają na dodawanie do ścieków specjalnych preparatów zawierających bakterie.

Ekologiczne zbiorniki na szambo – plastikowe rozwiązania nadające się do recyklingu

Czy wiedziałeś, że szamba ekologiczne dostępne w mieście Szydłowiec nadają się do recyklingu? Dzięki wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów zbiorniki można poddać ponownej obróbce lub wykorzystać jako osadnik w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Co więcej, oferowane przez naszą firmę rozwiązania są w 100% bezpieczne dla środowiska – nie powodują jego zanieczyszczenia i degradacji, a także nie wchodzą w reakcję z gruntem, w którym zostały zamontowane. Szczelne zbiorniki na szambo dodatkowo zabezpieczają ścieki przed przedostawaniem się do wód gruntowych i ziemi.

Chcesz zamontować ekologiczne szambo przydomowe na swojej działce w Szydłowcu? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najważniejszych szczegółów. Z radością pomożemy Ci w wyborze zbiornika i jego instalacji.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz