Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – StrzyżówBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Zastanawiasz się nad zakupem zbiornika plastikowego na szambo dla swojego domu? Doskonale trafiłeś! Centrum-ścieków.pl posada bogatą ofertę zbiorników w różnych konfiguracjach i pojemności. Zbiorniki do montażu w ternie zielonym wzmacniane pod przejazdy, na wysokie wody gruntowe z dennicą pro. Zbiorniki jedno, dwu i trzy komorowe. Zainteresowani z pewnością znajdą w naszej ofercie zbiorniki na miarę swoich oczekiwań. Postaramy się odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytanie i pomóc w rozwiązaniu problemu z gromadzeniem ścieków bytowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na centrum-sickow.pl!

Ekologiczne szamba przydomowe– dlaczego warto je zamontować?

Ekologiczne szamba dostępne w Strzyżowie wyróżniają się na tle innych zbiorników lekką konstrukcją, która waży o wiele mniej niż ich betonowe odpowiedniki. To z kolei przekłada się na łatwiejszy montaż, który nie wymaga fachowej wiedzy. Instalacja jest szybka i bezproblemowa, dzięki czemu z powodzeniem przeprowadzisz ją samodzielnie. Nie możemy zapomnieć o szczelności zbiorników, które dzięki zastosowaniu właściwych materiałów i spełnieniu restrykcyjnych norm jakości nie powodują przedostawania się ścieków do gruntu. Kluczowym dla bezpieczeństwa tego typu rozwiązań jest połączenie żywic poliestrowych z włóknami szklanymi, wpływającymi również na trwałość gotowych szamb. Oferowane w Strzyżowie zbiorniki są inwestycją na wiele lat, która dodatkowo zapewnia w perspektywie wielu lat duże oszczędności.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe dla gospodarstw w Strzyżowie

Z myślą o mieszkańcach Strzyżowa przygotowaliśmy szamba jednokomorowe i dwukomorowe, które różnią się od siebie nie tylko budową, ale także rozmiarem. Pierwszy rodzaj, którego instalacja jest polecana w domach jednorodzinnych, może pochwalić się wielkością umożliwiającą montaż nawet na małych działkach. W tego typu zbiornikach wszystkie ścieki są magazynowane wspólnie, a czas ich napełnienia wynosi około 1-2 tygodni. W przypadku dwukomorowych produktów częstotliwość opróżniania oscyluje w granicach raz na 2-3 miesiące, w zależności czy stosujesz dodatkowo bakterie. Szamba przydomowe o dwóch oddzielnych komorach umożliwiają osobne magazynowanie nieczystości ciekłych i stałych (gęstych) oraz są polecane do budynków wielorodzinnych.

Eko szambo w Strzyżowie – gotowe rozwiązania na ekologiczne magazynowanie ścieków

Ekologiczne zbiorniki, które znajdziesz w Strzyżowie, to idealny sposób na bezproblemowe gromadzenie odpadów z domu. Ich instalację poleca się w przypadku, gdy podłączenie do sieci kanalizacyjnej jest nie możliwe lub koszty podłączenia przerastają nasz domowy budżet. Rozwiązania, które są zastosowane nie tylko w zbiornikach, a także w naszych przydomowych biologicznych oczyszczalniach, wyróżniają je absolutną szczelnością i wytrzymałością. A wszystko to, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. W przypadku naszych zbiorników produkujemy je z laminatu poliestrowo – szklanego, czyli inaczej GRP. Jeśli chcesz dokonać zakupu szamba dostępnego w naszej ofercie, skontaktuj się z naszym konsultantem. Dobierze dla Ciebie odpowiedni rodzaj pojemnika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz