Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – SieradzBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Centrum-sciekow.pl to firma, która od kilkunastu lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem wysokiej jakości zbiorników na nieczystości. W naszej ofercie znajdziesz między innymi szamba ekologiczne w mieście Sieradz, do których produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, które nadają do dalszej przeróbki, czyli recyklingu. Przyjazne dla środowiska rozwiązania zamówisz w konkurencyjnych cenach i z dostawą do domu. Nasz zespół pomoże Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania oraz zajmie się ich instalacji.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – funkcjonalne zbiorniki dla gospodarstw domowych w Sieradzu

Szamba jednokomorowe oferowane przez nas na terenie Sieradza to kompaktowe i lekkie rozwiązania, które służą do gromadzenia nieczystości w jednym miejscu. Pochodzące z kanalizacyjnej domowych ścieki spływają zazwyczaj grawitacyjnie do zbiornika, którego czas napełnienia wynosi około dwóch tygodni. Takie rozwiązania są polecany do domów jednorodzinnych. W przypadku budynków wielorodzinnych lepszym rozwiązaniem są dostępne w naszej ofercie szamba dwukomorowe. Jak sama nazwa wskazuje są to zbiorniki podzielone na dwie części wewnętrzną grodzią. W jednej części są gromadzone nieczystości stałe, do których z powodzeniem można dodawać bakterie, natomiast w drugiej części gromadzą się ścieki ciekłe. Z uwagi na rozdzielenie ścieków tego typu zbiorniki należy opróżniać nawet raz na dwa miesiące.

Szamba ekologiczne w ofercie centrum-sciekow.pl

Szamba ekologiczne dostępne w mieście Sieradz to znakomita alternatywa dla tradycyjnej sieci kanalizacyjnej w budynkach mieszkalnych, które nie mają możliwości podłączenia do niej. Z powodzeniem możesz zdecydować się na ich montaż w sytuacji, gdy podłączenie do sieci miejskiej jest nie możliwe lub nie opłacalne. Z uwagi na wytrzymałość i odporność zbiorników są one polecane właścicielom działek o zbyt wysokim poziomie wód gruntowych lub małej powierzchni, która nie pozwala na zastosowanie np. przydomowej oczyszczalni ścieków. Bezodpływowe i funkcjonalne gotowe szamba sprawią, że magazynowanie nieczystości stanie się bezpieczne i higieniczne, a koszty eksploatacji ulegną obniżeniu.

Szczelne zbiorniki na szambo – gromadzenie nieczystości zgodne z ekologią

Szczelne zbiorniki na szambo dostępne w mieście Sieradz to zbiorniki bardzo bezpieczne dla środowiska. Kompozyty, z których zostały wyprodukowane, nie tylko nie wchodzą w reakcję z otoczeniem, ale także zapobiegają przedostawaniu się niebezpiecznych substancji do gruntu. Niewiele ważące konstrukcje, z uwagi na swoją wytrzymałość, sprawdzą się w każdych warunkach, w których nie ma możliwości podłączenia standardowej instalacji kanalizacyjnej sieciowej lub montażu zbiornika betonowego. W centrum-sciekkow.pl sprzedajemy zbiorniki, ale mamy tez ofertę z montażem w Sieradzu i na terenie całego kraju. Zainwestuj w rozwiązanie ekologiczne którym jest sambo przydomowe dostępne w centrum-sciekow.pl w Sieradzu. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi Klienta w celu ustalenia szczegółów zamówienia, służymy poradą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz