Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – SiedlceBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Firma E4C zajmuje się między innymi produkcją plastikowych szamb ekologicznych, zbiorniki te wykonywane są
z połączenia dwóch materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane. Potocznie tego typu materiał nazywa się GRP lub inaczej po prostu zbiorniki z laminatu/plastiku. Zbiorniki wykonane z tego typu materiałów charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na czynniki chemiczne i atmosferyczne. W ofercie centrum-sciekow.pl znajdują się również zbiorniki do gromadzenia wody deszczowej, gnojowicy, dostępne w Siedlcach.

Zbiorniki plastikowe dostępne w Siedlcach – zalety

Szczelne szamba plastikowe, które oferujemy w Siedlcach wyróżnia lekka a zarazem solidna konstrukcja. Zbiorniki są produkowane z najwyższej jakości komponentów, głownie są to żywice poliestrowe i maty szklane. Użyte materiały nie wchodzą w żadną reakcje ze środowiskiem, w którym są instalowane. Oznacza to, że są całkowicie szczelne a zarazem bezpieczne dla środowiska. Zbiorniki które instalujemy na terenie Siedlec, spełniają wysokie normy jakościowo-użytkowe. Dzięki temu nie musisz martwić się o skażenie ściekiem środowiska naturalnego, gruntu i wód gruntowych. Zamontowany na Twojej posesji zbiornik będzie pełnił swoją funkcje przez długie lata.

Szamba ekologiczne w ofercie centrum-sciekow.pl

Na terenie Siedlec i całego województwa Mazowieckiego w centrum-sciekow.pl można kupić z dostawą i montażem szamba ekologiczne. Są to rozwiązania bardzo przyjazne w użytkowaniu oraz bezpieczne dla środowiska naturalnego. Każdy ze zbiorników może być dodatkowo wyposażony w sygnalizator zapełnienia, przedłużenie włazu 25 i 50 cm. Sygnalizator zapełnienia informuje nas o nadchodzącej konieczność wezwania wozu asenizacyjnego, aby odpompować zgromadzone nieczystości w szambie. Sygnalizatory może być w wersji, która informuje nas o zapełnieniu za pomocą sygnału dźwiękowego oraz świetlnego (migająca dioda). Mamy też w ofercie wersję sygnalizatora, który powiadamia nas za pomocą wiadomości sms o zapełnieniu zbiornika. Zaprogramowana wiadomość zostaje wysłana na wskazany numer telefonu komórkowego z krótkim tekstem.

Zbiorniki na szambo bezodpływowe jednokomorowe i dwukomorowe

Musisz podjąć decyzję wyboru szamba, zastanawiasz się czy wybrać zbiornik jedno lub dwukomorowy?
Na działce z domem jednorodzinnym sprawdzą się zbiorniki jednokomorowe, trzeba tylko zwrócić uwagę na dobranie odpowiedniej pojemności. Średnia pojemność zbiornika na jednego użytkownika w gospodarstwie domowym to około 2000 litrów, biorąc pod uwagę przeciętna rodzinę 2+2, minimalny zbiornik musi mieć pojemność przynajmniej 8000 litrów co przekłada się na 8 metrów sześciennych. Przy budynku wielorodzinnym sprawdzonym rozwiązaniem będzie szambo dwukomorowe. Zbiorniki dwukomorowe pozwalają na separację ścieków z podziałem na gęste i rzadkie. Taki sposób gromadzenia ścieków z gospodarstwa domowego pozwala na zmniejszenie częstotliwości odbioru ścieków przez wóz asenizacyjny. Przynosi to relatywne korzyści dla użytkowników w postaci oszczędności. W obrębie miasta Siedlce jest jeszcze wiele miejsc nie skanalizowanych, gdzie doskonale sprawdzą się zbiorniki plastikowe na szambo z centrum-sciekow.pl.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz