Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Radzyń PodlaskiBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Dużą popularnością w Radzyniu Podlaskim cieszą się ekologiczne szamba wykonane z laminatu poliestrowo-szklanego. Plastikowe pojemniki na centrum-sciekow.pl mają wiele zalet. Jednym z nich jest długotrwałość. Kolejną zaletą zbiorników plastikowych jest ich szczelność, dzięki czemu szamba są bardzo bezpieczne dla środowiska! Kupując ekologiczne szambo w centrum-sciekow.pl masz gwarancję, że zakupiony pojemnik na nieczystości będzie funkcjonował długie lata.

Ekologiczne szambo w Radzyniu Podlaskim

Coraz więcej właścicieli nieskanalizowanych posesji sięga po ekologiczne rozwiązania. Jednym z nich jest wybór, zakup i montaż szamba. Ze względu na ogromną ilość i różnorodność dostępnych do użytku produktów na rynku jest to niełatwa decyzja. Pomoc w znalezieniu odpowiedniego ekologicznego szamba zapewniają nasi konsultanci. Dzięki użyciu do produkcji solidnych materiałów jakimi są żywica poliestrowa i włókno szklane zbiorniki ekologiczne umożliwiają na długoletnie użytkowanie ich bez zmartwień, że są niebezpieczne dla otoczenia. Znajdujące się w centrum-sciekow.pl dedykowane rozwiązania możesz kupić w atrakcyjnej cenie z możliwością dostawy do domu. Jeśli nie masz możliwości zainstalować sam ekologicznego zbiornika skontaktuj się z naszymi doradcami. Montaż wycenią dla Ciebie bezpłatnie!

Szambo jednokomorowe czy dwukomorowe?

Takie pytania zadają sobie mieszkańcy Radzynia Podlaskiego i innych miejscowości województwa lubelskiego. Zbiornik jednokomorowy jak nazwa wskazuje – to zbiornik, który służy do gromadzenia ścieków w jednym pojemniku. Przez instalację kanalizacyjną w budynku ścieki są odprowadzane przez kanalizację i trafiają do jednej komory, która zapełnia się w dość szybkim tempie – od jednego do dwóch tygodni. Tego rodzaju zbiorniki znajdą zastosowanie w przypadku domów jednorodzinnych. Zbiorniki dwukomorowe są idealnym rozwiązaniem dla budynków wielorodzinnych. Szambo jest podzielone na dwie części. W pierwszej są magazynowane ścieki stałe a w drugiej ciekłe. Zastosowanie przegrody w zbiorniku umożliwia zmniejszenie ilości wywożenia ścieków z zbiornika w zależności od jego pojemności.

Montaż szczelnego zbiornika w Radzyniu Podlaskim

Usługa montażu jest również w naszej ofercie! Montażem zbiornika ekologicznego na twojej posesji zajmie się wykwalifikowana kadra instalatorów. Wieloletnią bezawaryjność zakupionego zbiornika na centrum-sciekow.pl gwarantują ściśle dobranie materiały. Usługi montażu wykonujemy nawet w ciężkich warunkach gruntowo – wodnych . Odpowiedni rodzaj zbiornika dobrany przez naszych doradców można montować pod drogą jak i również pod parkingiem. Dodatkowe akcesoria tj. przedłużenia włazów, pozwalają na montaż zbiornika nawet do dwóch metrów w wersji wzmocnionej zbiornika. Należy również pamiętać, aby zamontować pokrywę żeliwną włazu, jeśli zbiornik ma być zamontowany w wyżej wymienionych warunkach.
Jeśli nie wiesz jaki rodzaj zbiornika można zamontować na twojej działce w Radzyniu Podlaskim, skontaktuj się z Nami, a dobierzemy odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz