Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – PrzeworskBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Jeśli szukasz zbiornika do gromadzenia ścieków, to świetnie trafiłeś! Firma E4C od wielu lat posiada w swojej ofercie zbiorniki ekologiczne, które z roku na rok cieszą coraz większym zainteresowaniem. Na stronie centrum-sciekow.pl znajduję się wiele propozycji między innymi Eko szamb plastikowych, które są dostępne w Przeworsku. Zbiorniki charakteryzuje mocna konstrukcja o lekkiej budowie. Rozwiązania, które oferujemy są dedykowane dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Zbiorniki znajdą również zastosowanie w przemyśle i rolnictwie.

Plastikowe rozwiązania dostępne w Przeworsku – zalety.

Szczelne szamba plastikowe, które oferujemy w Przeworsku wyróżnia lekka a zarazem solidna konstrukcja. Zbiorniki są produkowane z ściśle wyselekcjonowanych materiałów jakimi są żywice poliestrowe i maty szklane. Użyte materiały nie wchodzą w żadne reakcje z gruntem, w którym są instalowane. Oznacza to, że są całkowicie szczelne z zarazem bezpieczne dla środowiska. Gotowe szamba, które instalujemy na terenie Przeworska spełniają wysokie normy jakości. Dzięki temu, nie musisz martwić się o skażenie nieczystościami wód gruntowych oraz ziemi, a zbiorniki nie muszą być dodatkowo uszczelniane.

Ekologiczne zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe

Wybierając zbiornik na szambo, warto zastanowić się jaki rodzaj pojemnika będzie odpowiedni dla naszego domu. W ofercie centrum-sciekow.pl znajdziesz między innymi zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Dla budynków jednorodzinnych proponujemy ich pierwszy rodzaj, czyli te z jedną komorą. W jednym pojemniku są gromadzone wszystkie nieczystości, które średnio co dwa tygodnie należy wywozić. W przypadku zbiorników dwukomorowych proponujemy je dla obiektów wielorodzinnych. Posiadają one specjalną przegrodę, która rozdziela nieczystość stałe od ciekłych. Tego typu rozwiązanie daje możliwość wydłużenia czasu pomiędzy wywożeniem ścieków. W ten sposób gromadzone ścieki można wywozić nawet co kilka miesięcy.

Szambo ekologiczne – nowoczesne rozwiązania w Przeworsku.

Zbiorniki plastikowe są polecane dla obiektów, które nie mogą być podłączone do sieci kanalizacji lub inwestycja w przyłączenie budynku jest nieopłacalna. Znajdują zastosowanie również na działkach o małej przestrzeni, czy też w przypadku wysokich wód gruntowych. Montaż zbiorników możesz przeprowadzić we własnym zakresie jak i również usługę montażu możesz zlecić naszej firmie. Oferowane zbiorniki ekologiczne, które znajdziesz na stronie centrum-sciekow.pl możemy zainstalować również w Przeworsku. Wyszkolona kadra naszych montażystów szybko i sprawnie zajmie się montażem na twojej posesji. Wysoka jakość proponowanych rozwiązań, sprawia że nabyte eko szambo będzie służyło przez wiele lat.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem czy też montażem zbiornika, skontaktuj się z naszymi doradcami, a dobiorą odpowiednie rozwiązania dla Ciebie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz