Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – PrzemyślBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji szczelnych zbiorników na szambo z laminatów poliestrowo-szklanych. W ofercie posiadamy szeroki asortyment zbiorników o pojemnościach od 3m3 do 16m3. Szamba są przeznaczone na różne warunki wodno-gruntowe. Z powodzeniem można ich używać do magazynowania ścieków w gospodarstwach domowych. Kluczbork jest jedną z wielu miejscowości w województwie Opolskim, gdzie sprzedajemy nasze produkty. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości przyłączenia do miejskiej bądź wiejskiej sieci kanalizacyjnej.

Szczelne szambo ekologiczne do instalacji w Przemyślu

Szczelne zbiornik na ścieki domowe w ofercie centrum-sciekow.pl, to zbiornik kompletne gotowe do montażu. Każdy zbiornik przyjeżdża do Klienta wyposażony we właz wykonany z GRP w kolorze zbiornika o długości 50cm, co umożliwia przykrycie zbiornika warstwą ziemi do 60cm. Szambo posiada też otwór wlotowy lub wylotowy pod rurę o średnicy 110 lub 160mm, pokrywę włazu, wykonaną z tworzywa GRP w kolorze zbiornika. Dodatkowo można dokupić w razie potrzeby, przedłużenia włazu 25cm i 50cm z laminatu, pokrywy włazu żeliwne, sygnalizatory zapełnienia zbiornika, bakterie rozkładające fekalia itp. Szambo dostarczone do Klienta jest kompletne i gotowe do montażu w gruncie.

Trwałe i solidne szamba ekologiczne dla gospodarstw domowych w Przemyślu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rejonach Przemyśla, przygotowaliśmy w ofercie dwa rodzaje szczelnych zbiorników na szambo z laminatu poliestrowo szklanego, które zamówisz w Przemyślu i okolicy. Jednymi z nich jest rozwiązanie sprawdzające się na wysokich wodach gruntowych, czyli zbiornik z dennicą PRO. Drugim rozwiązaniem, które może doskonale sprawdzić się w trudnych warunkach jest zbiornik w wersji wzmocnionej. Są to zbiorniki bardzo wytrzymałe, sprawdzające się w przejazdach, gruntach ciężkich gliniasto kamienistych z wysokimi wodami gruntowymi. W sytuacji, gdy nie możemy zastosować standardowych rozwiązań takie zbiornik świetnie się sprawdzają. Zadzwoń na naszą infolinię, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego zbiornika dla Ciebie

 

Szczelne zbiorniki na szambo – ekologiczne rozwiązania dla mieszkańców Przemyśla

Ekologiczne szamba przydomowe, które kupisz w Przemyślu, to przede wszystkim bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Zbiorniki zostały wykonane z połączenia żywic poliestrowych i włókna szklanego (GRP), które wspólnie tworzą mieszankę obojętną dla gruntu i środowiska. Jednak ochrona natury nie wpłynęła na trwałość propozycji przeznaczonych do gromadzenia nieczystości. Wytrzymała i szczelna konstrukcja skutecznie zapobiega przedostawaniu się ścieków do gruntu, bez konieczności dodatkowego uszczelnienia czy betonowania. Każdy ze zbiorników dodatkowo spełnia wysokie standardy jakościowe. Gotowe zbiorniki na szambo dostępne w Przemyślu pozwalają także na obniżenie kosztów eksploatacji domowej sieci kanalizacyjnej.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz