Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – PajęcznoBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Strona centrum-ścieków.pl ma w ofercie szeroki wachlarz szczelnych zbiorników na szambo. Posiadamy zbiornik na każde warunki wodno-gruntowe, zbiornik nadające się do montażu w przejazdach, parkingach itp.
Dostępny jest duży wybór dedykowanych do zbiorników, przedłużenia włazu, pokrywy żeliwne, pompy, bakterie do szamb oraz sygnalizatory zapełnienia. Wszystkie zbiornik dostarczymy w każdy rejon naszego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.centrum-sciekow.pl

Wysokiej jakości wytrzymałe szamba dla gospodarstw domowych w Pajęcznie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Pajęcznie i okolicznych miejscowościach, przygotowaliśmy w ofercie dwa rodzaje szczelnych zbiorników na szambo z laminatu poliestrowo szklanego, które zamówisz w Pajęcznie. Jednymi z nich jest rozwiązanie sprawdzające się na wysokich wodach gruntowych, czyli zbiornik TITANIUM z dennicą PRO. Drugim rozwiązaniem, które może doskonale sprawdzić się w trudnych warunkach jest zbiornik TITANIUM w wersji wzmocnionej. Są to zbiorniki bardzo wytrzymałe, sprawdzające się w przejazdach, gruntach ciężkich gliniasto kamienistych z wysokimi wodami gruntowymi. W sytuacji, gdy nie możemy zastosować standardowych rozwiązań takie zbiornik świetnie się sprawdzają. Zadzwoń na naszą infolinię, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego zbiornika dla Ciebie.

Szczelne szambo ekologiczne gotowe do montażu w Pajęcznie

Szczelne zbiornik na szambo w ofercie centrum-sciekow.pl, to zbiornik kompletne gotowe do montażu. Każdy zbiornik przyjeżdża do Klienta wyposażony we właz wykonany z GRP w kolorze zbiornika o wysokości 500mm, co umożliwia przykrycie zbiornika warstwą ziemi do 600mm. Otwór wlotowy lub wylotowy pod rurę o średnicy 110 lub 160mm, pokrywę włazu, wykonaną z tworzywa w kolorze zbiornika. Dodatkowo posiadamy w ofercie szereg akcesoriów do zbiorników. Przedłużenia włazu 250mm i 500mm z GRP, pokrywy włazu żeliwne, sygnalizatory zapełnienia zbiornika, bakterie rozkładające fekalia itp. Szambo dostarczone do Klienta jest gotowe do montażu, wystarczy przed zamówieniem określić średnicę rury wlotowej i wylotowej, jeżeli taka ma być. Jeżeli zbiornik będzie głębiej zakopany można zamówić przedłużenie włazu 25 lub 50 cm.

Dlaczego Ekologiczne Szamba plastikowe – są takie popularne w Pajęcznie

Duzy wybór szamb ekologicznych w centrum-sciekow.pl, zbiorniki na różne warunki wodno-gruntowe o różnych pojemnościach od 3 m3 do 16m3, czyni je bardzo konkurencyjnymi na rynku. Wybierając taki zbiornik do użytku na sowiej działce warto zwrócić uwagę na jakość.  Bardzo istotny jest materiał z jakiego jest wykonany zbiornik, waga, średnia grubość ścianki, monolityczność itp. Powyższe informacje o zbiorniku mają znaczenie na jego jakość i funkcjonalność. Biorąc pod uwagę wszystkie te parametry mieszkańcy Pajęczna wybierają nasze zbiorniki. Istotne też jest zastosowanie naszych zbiorników w zależności do warunków panujących na działce Klienta. Mamy rozwiązania praktycznie na każdą sytuację wodno-gruntową, nasi doradcy chętnie pomogą w doborze i przybliża nasze produkty zainteresowanym, zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz