Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Nowy TargBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Szamba ekologiczne wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego cieszą się dużą popularnością w miejscowości Nowy Targ.  Plastikowe zbiorniki, które znajdują się na stronie centrum-sciekow.pl wyróżnia dużo zalet. Jedną z nich jest długa przydatność do użytkowania. Kolejną zaletą jakie posiadają zbiorniki plastikowe jest szczelność, dzięki której szambo jest bezpieczne dla środowiska! Kupując eko szambo w centrum-sciekow.pl otrzymujesz gwarancję że zakupiony pojemnik na nieczystości posłuży Ci przez wiele lat.

Ekologiczne szambo w Nowym Targu

Rosnąca ilość ludzi szuka ekologicznych rozwiązań dla swojego domu. Jednym z nich jest wybór, zakup i montaż szamba. Jest to trudny wybór, ze względu na dużą ilość i różnorodność dostępnych do użytku produktów na rynku. Nasi doradcy zapewniają pomoc w doborze odpowiedniego ekologicznego szamba. Zbiorniki ekologiczne pozwalają na wieloletnie użytkowanie ich bez obaw, że szkodzą one środowisku dzięki wykorzystaniu do produkcji solidnych materiałów jakimi są żywica poliestrowa i włókno szklane. Odpowiednie rozwiązania które znajdują się w centrum-sciekow.pl kupisz w atrakcyjnej cenie z możliwością dostawy do domu. Jeśli nie jesteś w stanie zamontować sam ekologicznego zbiornika skontaktuj się z naszymi doradcami. Wycenią dla Ciebie koszt usługi montażu zbiornika.

Szambo jednokomorowe czy dwukomorowe?

Takie pytania zadają sobie mieszkańcy Nowego Targu i innych miejscowości województwa małopolskiego. Zbiornik jednokomorowy jak nazwa wskazuje – to zbiornik, który służy do gromadzenia ścieków w jednym pojemniku. Ścieki które są odprowadzane przez instalację kanalizacyjną w budynku trafiają do jednej komory, która zapełnia się w dość szybkim czasie- od jednego od do dwóch tygodni. Tego typu zbiorniki znajdą zastosowanie w przypadku domów jednorodzinnych.  Dla budynków wielorodzinnych doskonałym rozwiązaniem jest zbiornik dwukomorowy. Szambo jest podzielone na dwie części. W pierwszej są magazynowane ścieki stałe a w drugiej ciekłe. Dzięki zastosowaniu przegrody w zbiorniku można zmniejszyć częstotliwość wywożenia ścieków z zbiornika w zależności od jego pojemności.

Montaż zbiornika plastikowego

W ofercie E4C znajduje się również usługa montażu. Wyszkolona kadra instalatorów szybko i sprawnie zajmie się montażem zbiornika ekologicznego na twojej posesji. Wybór usługi montażu zbiornika zakupionego na stronie centrum-sciekow.pl gwarantuję bezawaryjność pojemnika przez wiele lat. Montaż zbiornika jest możliwy nawet przypadku trudnych warunków gruntowo – wodnych. Odpowiedni rodzaj zbiornika dobrany przez naszych doradców można montować pod drogą jak i również pod parkingiem. Dodatkowe akcesoria tj. przedłużenia włazów, pozwalają na montaż zbiornika nawet do dwóch metrów w wersji wzmocnionej zbiornika. Należy również pamiętać aby zamontować pokrywę żeliwną włazu jeśli zbiornik ma być zamontowany w wyżej wymienionych warunkach.
Jeśli nie wiesz jaki rodzaj zbiornika można zamontować na twojej działce w Nowym Targu, skontaktuj się z Nami, a pomożemy Ci w doborze zbiornika

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz