Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Międzychód



BANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży ekologicznych zbiorników i profesjonalnym doradztwie z zakresu bezpiecznych dla środowiska rozwiązań. Jedną z naszych propozycji są eko szamba plastikowe w mieście Międzychód, które kupisz u nas w wielu rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Niezawodny sposób na magazynowanie nieczystości z domowej kanalizacji sprawdzi się zarówno na małych działkach, jak i w miejscach, w których wysoki poziom wód gruntowych uniemożliwia instalację tradycyjnej sieci. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Ekologiczne szamba w Międzychodzie – zalety plastikowych zbiorników

Ekologiczne szambo w Międzychodzie ma wiele zalet. Zacznijmy od ich lekkości – zbiorniki wykonane z żywicy poliestrowej i włókna szklanego ważą znacznie mniej niż ich betonowe odpowiedniki. To z kolei przekłada się na łatwiejszy montaż, który z powodzeniem można zmontować samodzielnie ze względu na prostą konstrukcję zbiornika. Lekkość i bezproblemowy montaż idzie w parze ze szczelnością. Dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów gotowe szczelna szamba w Międzychodzie spełniają surowe normy jakościowe. Dzięki temu mogą bezpiecznie przechowywać odpady przez lata bez dodatkowego uszczelniania, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się szkodliwych substancji do gruntu.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – na jaki zbiornik się zdecydować?

Szamba jednokomorowe są dedykowane domom jednorodzinnym w Międzychodzie. Bezodpływowe zbiorniki gromadzą w swoim wnętrzu ścieki pod każdą postacią, które po wymieszaniu stopniowo je zapełniają. Szacuje się, że wywóz tego typu rozwiązań powinien odbywać się co 1-2 tygodnie. Kompaktowy rozmiar sprawdzi się równie znakomicie na działkach o ograniczonej przestrzeni. Z kolei szamba dwukomorowe polecane budynkom wielorodzinnym zostały wyposażone w przegrodę, która dzieli ich konstrukcję na dwie części. W jednej z nich są magazynowane nieczystości w stanie ciekłym, a w drugiej ich stałe odpowiedniki. Oddzielenie ścieków pozwala na spowolnienie procesu napełniania zbiorników, który możesz także opóźnić poprzez korzystanie z bakterii. Tego typu pojemniki powinny być opróżniane co około 2 miesiące.

Szczelne zbiorniki na szambo dostępne w Międzychodzie i inny miejscowościach województwa wielkopolskiego

Szczelne szamba, które możesz kupić w Międzychodzie, to gwarancja ochrony środowiska przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Nowoczesne rozwiązania wykonane są z materiałów bezpiecznych dla podłoża i w żaden sposób nie wchodzących w reakcję z podłożem. Co więcej, dzięki zastosowanym materiałom możesz z powodzeniem poddać recyklingowi nasze produkty lub wykorzystać je do innych celów, np. zbierania deszczówki po sprzątaniu wnętrza. To jednak nie koniec – ekologiczne szamba mogą pełnić również rolę osadników w przydomowych oczyszczalniach ścieków, które również znajdziesz w ofercie naszej firmy.

Skontaktuj się z nami i zainstaluj gotowy do użycia domowy szambo na swojej działce w Międzychodzie! Zespół centrum-sciekow.pl służy Państwu fachowym doradztwem i pomocą w doborze odpowiedniego zbiornika magazynowego.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz