Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – KościanyBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Szukasz ekologicznego sposobu na odbiór ścieków z kanalizacji? Wybierz plastikowe szambo! Kościany to tylko jedno z wielu miejsc, w których sprzedajemy i montujemy niezawodne zbiorniki o wysokich standardach wykonania i konkurencyjnych cenach. W centrum-sciekow.pl znajdziesz szeroką gamę rozwiązań, w tym rozwiązania jedno- i dwukomorowe, z których łatwo dobierzesz pojemnik na odpady pasujący do specyfiki Twojego domu. Dowiedz się więcej o naszych ofertach!

Szczelne szambo w Kościanach

Główną cechą oferowanych przez nas ekologicznych szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków w Kościanach jest wysoka szczelność, przez co gromadzone w nich substancje są prawie niemożliwe do przeniknięcia do gruntu i okolicznych wód gruntowych. Bezpieczeństwo środowiskowe gwarantuje zastosowanie odpowiednich materiałów (żywica poliestrowa i włókno szklane), które razem tworzą trwałą i jednocześnie niezwykle lekką konstrukcję. Jest to również materiał umożliwiający recykling gotowych szamb zakupionych w Kościanach. Dzięki zwiększonej świadomości ekologicznej każdy dostępny szambo nie degraduje przyrody.

Jakie zbiorniki na szambo plastikowe wybrać?

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe to najpopularniejsze zbiorniki wśród mieszkańców Kościan. Aby jednak mogły spełniać swoje zadanie, powinny być dopasowane do rodzaju budynku i powierzchni działki, na której się on znajduje. Pierwsze pojemniki, w których ścieki są składowane w jednym miejscu, cechują się mniejszym rozmiarem – ich zapełnienie trwa mniej więcej 1-2 tygodnie. Tego typu propozycje są polecane do domów jednorodzinnych. W przypadku budynków wielorodzinnych najlepszym rozwiązaniem są ekologiczne, dwukomorowe produkty. Zastosowanie podziału umożliwia oddzielenie nieczystości stałych od ciekłych, dzięki czemu szambo wolniej się zapełnia, a jego wywóz jest konieczny nawet raz na kilka miesięcy.

Ekologiczne szambo w mieście Kościany – innowacyność w atrakcyjnej cenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w centrum-sciekow.pl przygotowujemy wysokiej jakości ekologiczne szamba, które dostarczamy na terenie miasta Kościany, a następnie przeprowadzamy ich profesjonalny montaż. Lekka konstrukcja oferowanego produktu umożliwia również jego instalację i niezależne podłączenie do kanalizacji. Niezawodne rozwiązanie, które jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także niezwykle trwałe – spełnienie surowych norm jakościowych sprawia, że hermetyczne zbiorniki szamba posłużą Ci przez wiele lat, gwarantując komfort codziennego użytkowania i higieniczne zbieranie wszelkich zanieczyszczeń. W przeciwieństwie do betonowych odpowiedników, eko zbiorniki mogą również znacznie obniżyć koszty eksploatacji.

Jesteś zainteresowany zakupem ekologicznych szamb w Kościanach? Skontaktuj się z nami – wykwalifikowany pracownik pomoże dobrać odpowiedni zbiornik. Zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz