Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – KolbuszowaBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Tradycyjne szamba obecnie są popularnym sposobem na odprowadzanie ścieków z obiektów jedno- lub wielorodzinnych na terenach, które nie są skanalizowane. Bezodpływowe, szczelne zbiorniki na szambo wymagają regularnego opróżniania przez firmy asenizacyjne. W ofercie w centrum-sciekow.pl znajdują się między innymi plastikowe szamba osiągalne w Kolbuszowej i innych miejscowościach województwa podkarpackiego. Sprawdzone, wysokiej jakości materiały, rygorystyczna kontrola jakości, gwarantują, że zakupiony i zainstalowany zbiornik na ścieki będzie funkcjonował przez wiele lat.

Ekologiczne szczelne zbiorniki plastikowe dostępne w Kolbuszowej

Oferowane w centrum-sciekow.pl szamba są produkowane z ściśle wyselekcjonowanych materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane. Materiały te zapewniają niską wagę, a zarazem wysoką odporność na uszkodzenia i korozję chemiczną. Zbiorniki z laminatu można zamontować pod przejazdem, parkingiem oraz w ciężkich warunkach gruntowo-wodnych pod warunkiem, że będzie dobrany odpowiedni rodzaj zbiornika. Nie wymagają one dodatkowego uszczelniania, kotwiczenia w gruncie czy też obetonowania. Dodatkowo materiały, które używane podczas produkcji można oddać do recyklingu. Ponad to, pojemniki wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego, który nie wchodzi w reakcje z gruntem. Zbiorniki są odporne na korozje chemiczną, więc nie musisz się martwić o żywotność zbiornika.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – które wybrać?

Szamba jednokomorowe oferowane przez centrum-sciekow.pl na obszarze Kolbuszowej to sprawdzone i lekkie rozwiązania, które są zaprojektowane do gromadzenia nieczystości w jednym pojemniku. Ścieki z domu są przenoszone do zbiornika, którego zapełnianie się twa około tygodnia lub dwóch. Tego typu rozwiązania są w szczególności polecane dla obiektów. W przypadku wielorodzinnych budynków o wiele lepiej sprawdzają się dostępne w naszej ofercie szamba dwukomorowe. Są one wyposażone w specjalną przegrodę, która odseparowuje ścieki stałe, od ścieków ciekłych. Dodatkowo do tego rodzaju zbiorników można stosować specjalne bakterie. Biorąc pod uwagę tego typu rozwiązanie, ścieki można wywozić nawet raz na dwa miesiące.

Szamba ekologiczne – Kolbuszowa. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Z roku na rok zbiorniki, które są oferowane przez centrum-sciekow.pl w Kolbuszowej, cieszą się coraz większą popularnością. Powodów jest kilka – jednym z nich jest wzmacniająca się świadomość ekologiczna. Spełnienie wysokich norm gwarantuje długoletnie i bezawaryjne magazynowanie ścieków przy jednoczesnym zachowaniu łatwości w użytkowaniu oraz opróżniania. Dzięki lekkiej budowie zbiorniki mogą być z powodzeniem instalowane we własnym zakresie. W ofercie posiadamy również usługę montażu. Nasi fachowcy pomogą Ci w zainstalowaniu eko szamba na twojej posesji.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zbiorników dostępnych w Kolbuszowej, skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi dobiorą i wycenią odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz