Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – GnieznoBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Rosnąca świadomość ekologiczna postawiła przed producentami przydomowych zbiorników na nieczystości wyzwanie – stworzenie przyjaznych dla natury rozwiązań, które są także wytrzymałe i szczelne. Właśnie takie eko szamba plastikowe znajdziesz w centrum-sciekow.pl w ofercie przygotowanej dla miasta Gniezno. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu sprawdzonych i wyróżniających się wysoką jakością rozwiązań dedykowanych zarówno domom jednorodzinnym, jak i budynkom wielorodzinnym. Kupując jeden ze zbiorników, masz pewność posłuży Ci przez wiele lat.

Ekologiczne szczelne zbiorniki na szamba – plastikowe pojemniki montowane na terenie Gniezno

W centrum-sciekow.pl znajdziesz szeroki wybór plastikowych szamb w Gniezno, dzięki którym codzienna zbiórka i utylizacja odpadów stanie się higieniczna, bezpieczna dla środowiska i członków rodziny oraz bardzo tania. Proponowane przez nas rozwiązanie wykonane jest z żywicy poliestrowej z dodatkiem włókien szklanych. Ta mieszanka materiałów nie jest przypadkowa – razem tworzą trwałą konstrukcję, która sprawdza się nawet w wymagających warunkach i pozostaje odporna na obciążenia. Również dzięki nim można z powodzeniem zainstalować gotowe szamba na działkach Gniezna, których wysoki poziom wód gruntowych nie pozwala na instalację konwencjonalnych kanalizacji.

Kiedy wybrać szamba jednokomorowe i dwukomorowe?

W naszej ofercie znajdują się szamba jedno i dwukomorowe do sprzedaży w Gnieźnie. Jednak dwa popularne typy są dedykowane różnym budynkom mieszkalnym. Zacznijmy od pierwszego, który nie zawiera żadnych przegród pośrodku, dzięki czemu ścieki są gromadzone w jednym miejscu, zarówno w postaci płynnej, jak i stałej. Ze względu na niewielkie rozmiary i łatwość obsługi znajdują zastosowanie głównie w domach jednorodzinnych. Ich dwukomorowy odpowiednik to z kolei ekologiczne szambo, które polecamy osobom mieszkającym w zabudowie wielorodzinnej. Jak sama nazwa wskazuje – w środku znajdują się dwie komory, z których jedna może wykorzystywać specjalne bakterie. Porada ekonomiczna – częstotliwość wywozu odpadów jest ograniczona, więc możliwe jest nawet czyszczenie zbiornika co 2 miesiące.

Szczelne szamba plastikowe – Gniezno. Inwestycja na lata

Kompaktowe szambo w Gnieźnie to wieloletnia inwestycja. Dzięki połączeniu trwałych materiałów nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia w postaci betonu i wytrzymują nacisk gruntu na nie. Ekologiczne rozwiązania są również odporne chemicznie, spełniają surowe normy jakości i można je poddać recyklingowi. Wierzymy, że ścieki można odbierać w sposób bezpieczny dla środowiska, czego dowodem są nasze niezawodne ekologiczne szamba. Gniezno to tylko jedno z wielu miast, w których możesz skorzystać z naszych usług.

Chciałbyś zainstalować przydomowy szambo na swojej działce w Gnieźnie? Proszę skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz