Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – GłogówBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Firma centrum-sciekow.pl oferuje między innymi zbiorniki przeznaczone do gromadzenia ścieków z domowej sieci kanalizacyjnej. Są one dostępne w Głogowie jak i również w innych miejscowościach województwa dolnośląskiego. W odróżnieniu do swoich konkurencyjnych odpowiedników charakteryzują się atrakcyjną ceną, lekką konstrukcją przy zachowaniu wysokich norm jakości poprzez zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanych materiałów. Zapraszamy do poznania naszych propozycji.

Ekologiczne szamba – innowacyjne rozwiązania w Głogowie

Ekologiczne szambo, to nic innego jak szczelny, bezodpływowy zbiornik. Dlaczego nazywany jest ekologicznym? Ponieważ zbiornik jest absolutnie szczelny! Wykorzystywanie materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane, gwarantują absolutną szczelność i wytrzymałość. Nieczystości, które trafiają rurami z domu do wnętrza zbiornika z urządzeń domowych jakimi są na przykład wanna, zlew czy zmywarka – pozostają w pojemniku aż do momentu ich wypompowania i dostarczenia do miejskiej oczyszczalni. Z powodzeniem zbiorniki oferowane w centrum-sciekow.pl mogą zastąpić tradycyjną instalację kanalizacyjną. To świetne rozwiązanie dla domów, których podłączenie do kanalizacji jest nie możliwe lub jest bardzo kosztowne. Konstrukcje dostępnych zbiorników w Głogowie są także odporne na korozję chemiczną jak i również na trudne warunki gruntowo-wodne, które nie są w stanie uszkodzić zbiornika. Oznacza to, że zbiornik jest bezpieczny dla środowiska.

Szambo jednokomorowe i dwukomorowe – sposób na gromadzenie nieczystości

Zbiorniki jednokomorowe dostępne w Głogowie jak nazwa wskazuje, służą do gromadzenia ścieków w jednej komorze. Proponujemy je przede wszystkim domom jednorodzinnym lub do montażu na działki o małych powierzchniach. Wszystkie odpady trafiają i mieszają się w jednym pojemniku, a gdy się zapełni należy go opróżnić. Szacuje się, że czas napełniania tego rodzaju zbiornika wynosi około 2 tygodnie. Z kolei szambo dwukomorowe w porównaniu z pojemnikiem jednokomorowym posiada w środku specjalną przegrodę, która ma za zadanie oddzielać ścieki stałe od ciekłych. W praktyce oznacza to, że zbiornik zapełnia się znacznie wolniej a czas magazynowania nieczystości może wynosić nawet do dwóch miesięcy. Tego rodzaju zbiorniki polecamy szczególnie obiektom wielorodzinnym.
Jeśli nie wiesz jakiego rodzaju zbiornik będzie dla Ciebie odpowiedni – zadzwoń lub napisz, a nasi konsultanci profesjonalnie pomogą Ci dokonać zakupu.

Bezpieczne szamba przydomowe od zaufanego sprzedawcy w Głogowie

W centrum-sciekow.pl nieustannie dostarczamy rozwiązania dostępne w Głogowie jak i również w miejscowościach województwa dolnośląskiego, których eksploatacja nie wpłynie negatywnie na Nasze otoczenie. Dlatego oferujemy zbiorniki ekologiczne, które są bezpieczne dla środowiska oraz nie przyczyniają się do zanieczyszczenia ziemi oraz wód gruntowych. W przypadku, gdy nie będziesz już potrzebować zbiornika w celu magazynowania nieczystości, możesz wykorzystać go do gromadzenia wody deszczowej. Ponadto, pojemniki z laminatu poliestrowo – szklanego możesz oddać do recyklingu w Głogowie, gdzie zostaną poddane obróbce i ponownie wykorzystane do produkcji nowych rozwiązań.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz