Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – DzierżoniówBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

W ofercie centrum-sciekow.pl znajdują się między innymi szczelne zbiorniki plastikowe, które są w różnych konfiguracjach i różnych pojemnościach. W standardzie proponujemy zbiorniki o pojemnościach od 3000L do 16000L. Nie jest dla Nas również przeszkodą, by wyprodukować zbiornik o większej pojemności na przykład 20000L. Plastikowe zbiorniki mogą służyć nie tylko do gromadzenia ścieków, a także doskonale sprawdzają się jako zbiorniki na wodę deszczową jak i również do magazynowania innych substancji płynnych wykorzystywanych w przemyśle. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty dostępnych zbiorników w mieście Dzierżoniów.

Ekologia w Dzierżoniowie. Rozwiązanie na odprowadzanie ścieków.

Oferowane przez centrum-sciekow.pl zbiorniki ekologiczne w mieście Dzierżoniów, to pewny sposób na gromadzenie nieczystości przyjazne dla środowiska. Zbiorniki plastikowe w porównaniu do ich betonowych odpowiedników, gwarantują nam absolutną szczelność i wytrzymałość na trudne warunki gruntowo-wodne. Zastosowanie do produkcji specjalnych, wyselekcjonowanych materiałów możemy mieć pewność, że nie wchodzą one w reakcje chemiczne z otoczeniem, a gromadzone ścieki nie przedostaną się do ziemi i nie skażą wód gruntowych. Dlatego bardzo ważna jest świadomość ekologiczna każdego z Nas po to, aby nie być zagrożeniem dla środowiska.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe w konkurencyjnych cenach

Na terenie Dzierżoniowa w dostępnej ofercie centrum-sciekow.pl znajdziesz zbiorniki jedno- i dwukomorowe. Szamba jednokomorowe znajdą zastosowanie w przypadku domów jednorodzinnych jak i również na działkach o małej powierzchni. Nieczystości z domowej kanalizacji trafiają do zbiornika o jednej dużej komorze i są wszystkie gromadzone do czasu, aż nie będą wybrane i wywiezione. Czas gromadzenia jest zależny między innymi od pojemności zbiornika, natomiast średnio co 2 tygodnie należy zbiornik opróżniać. Zbiorniki dwukomorowe jak nazwa wskazuje, to zbiorniki, które są podzielone na dwie komory. Dzięki przegrodzie znajdującej się w ich wnętrzu ścieki stałe są oddzielane od ciekłych co w praktyce oznacza dłuższy czas gromadzenia nieczystości. Stosując specjalne bakterie można dodatkowo spowolnić zapełnianie się pojemnika. Tego typu rozwiązania proponujemy większym obiektom wielorodzinnym.

Gotowe i proste rozwiązania dostępne w Dzierżoniowie

Decydując się na wybór i zakup dostępnego zbiornika plastikowego w mieście Dzierżoniów, gwarantujesz sobie ekologiczny sposób magazynowania nieczystość jak i również prosty montaż. Pozwalają one na szybkie i bezinwazyjne podłączenie do kanalizacji domowej. Nasze zbiorniki są lekkiej i trwałej konstrukcji, które umożliwiają samodzielną instalację w ziemi. W doborze, dostarczeniu czy też montażu właściwego szamba pomoże Ci wykwalifikowana kadra specjalistów w centrum-sciekow.pl

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat ekologicznych zbiorników dostępnych w Dzierżoniowie – napisz lub zadzwoń, a na pewno Ci pomożemy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz