Produkty dostępne na terenie całego kraju!
Produkujemy
Sprzedajemy
Dostarczamy
Montujemy

Pozwalają na bezpieczne magazynowanie ścieków w celu ich opróżnienia przez wóz asenizacyjny, dzięki bezdyskusyjnej szczelności płacisz tylko za wywóz ścieków a nie np. wód gruntowych które w terenach podmokłych napełniają nieszczelne zbiorniki i podwyższają koszty opróżniania.

Szczegóły

Pozwalają na magazynowanie wód opadowych z dachu i późniejsze wykorzystanie do podlewania ogrodu, prania lub innych celów gospodarczych, standardowo posiadają przelew nadmiaru wody deszczowej i wlot wyposażony w system przeciw wzburzeniowy

Szczegóły


BANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Polecane produkty

Promocje


Przydomowe oczyszczalnie ścieków to czysty zysk

Nasza oferta obejmuje urządzenia dostosowane do potrzeb klientów. Oferujemy oczyszczalnie biologiczne spełniające najnowsze normy a zarazem proste w obsłudze i trwałe. Dwa podstawowe modele to BIO HERO i SATIS-FY, oba zarówno dostarczamy jaki montujemy na terenie całego kraju we współpracy z lokalnymi instalatorami.

Solidne zbiorniki podziemne wykonane z kompozytów

Zbiorniki wykonane z kompozytów poliestrowo-szklanych, według naszego patentu to zbiorniki samonośne, nie wymagają użycia betonu lub cementu przy montażu. Prawidłowo wykonana obsypka z samego piasku dodatkowo wzmacnia falowaną konstrukcję ściany co pod kątem wytrzymałości stawia nasze produkty nad zbiornikami betonowymi podczas gdy ważą zaledwie ułamek ich wagi.

Magazynowanie i wykorzystywanie deszczówki to świetny pomysł

Woda deszczowa jest za darmo, nauczmy się ją wykorzystywać do celów gospodarczych zamiast wody pitnej. Pomogą Ci w tym nasze produkty do magazynowania wód deszczowych. Oferujemy zbiorniki podziemne jak i naziemne oraz akcesoria.

Dlaczego nasze zbiorniki?

Kompozyty najwyższej jakości

Produkowane przy użyciu maszyn CNC metodą natrysku włókna szklanego oraz żywic, bezpieczne dla środowiska i ludzi, wytrzymałe jak żaden inny materiał, również pod parking

Gwarancja szczelności zbiorników

Każdy wyprodukowany zbiornik jest badany na szczelność, atestowany i zgodny z wymogami bezpieczeństwa co jest potwierdzone techniczną aprobatą budowlaną – głównym dokumentem dopuszczającym do stosowania w budownictwie

Ponad 20 lat doświadczenia

Jako producent mamy już przeszło dwadzieścia lat doświadczenia, własne technologie, innowacyjne rozwiązania oraz licznych partnerów w branży w Europie

Działamy na terenie całego kraju

Zamówione towary dostarczamy na terenie całego kraju własnym, szybkim, ekonomicznym i ekologicznym transportem. Wszystkie zamówienia realizujemy w terminie do 14 dni lub w tempie ekspresowym gdy wymaga tego klient

Oferta oczyszczalni ścieków i zbiorników w Centrum Ścieków

Firma E4C zajmuje się produkcją oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków i zbiorników o różnym przeznaczeniu w budownictwie i przemyśle. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania i trwałością wykorzystanych materiałów, pozwalają również na zachowanie bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie.

Możemy się pochwalić że dzięki technologii produkujemy najbardziej wytrzymałe produkty w swoich kategoriach. Trwałość potwierdzona badaniami wynosi minimum 100 lat zdatności do użytkowania.

Jesteśmy firmą o wieloletnim, bogatym doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Cieszymy się zaufaniem Klientów nie tylko w Polsce, ale również na wspólnym rynku europejskim. Każdego roku nasze produkty trafiają do tysięcy odbiorców, co pozwala nam na dalszy rozwój firmy i w efekcie stałe podwyższanie jakości świadczonych usług. Dysponujemy doskonałym zapleczem produkcyjnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu produkt spełniający najwyższe wymagania i zapewniający możliwość długotrwałej eksploatacji. Oferowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków i zbiorniki posiadają certyfikaty poświadczające spełnienie wymagań bezpieczeństwa stawianych w normach europejskich. Na produkowane przez nas zbiorniki udzielamy 10 letniej gwarancji.

Naszą specjalnością są przydomowe oczyszczalnie ścieków i zbiorniki przeznaczone do magazynowania wód deszczowych jak i szamba. Wśród produktów firmy E4C znajdują się m.in.

  • drenażowe oraz biologiczne oczyszczalnie ścieków
  • wysokiej jakości zbiorniki na szambo
  • zbiorniki przeznaczone do magazynowania wody deszczowej
  • zbiorniki na wodę do celów przeciwpożarowych
  • zbiorniki na gnojowicę
  • zbiorniki asenizacyjne do montażu na podwoziach samochodowych
  • separatory

W ofercie mamy również produkty wspomagające pracę przydomowych oczyszczalni ścieków. Wśród dodatkowych elementów oferowanych przez naszą firmę znajdują się:

  • separatory tłuszczu
  • separatory substancji ropopochodnych
  • biopreparaty do szamb i oczyszczalni

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy E4C. U nas otrzymają Państwo profesjonalną obsługę, wszelkie porady techniczne, produkty najwyższej jakości, dostawę oraz usługę montażu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najnowsze akutalności