Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Stawiamy na jakośćBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Zbiorniki E4C to wysoka jakość i innowacyjna technologia w przystępnej cenie

Ta podstrona powstała w celu uświadomienia naszym Klientom ogromnej dysproporcji w jakości i wytrzymałości zbiorników oferowanych na rynku przez konkurencyjnych producentów oraz stosowanej przez nich technologii w porównaniu ze zbiornikami marki E4C. W tym celu stworzyliśmy obrazową porównywarkę jakości, która w przystępny sposób porównuje najistotniejsze cechy naszych zbiorników i zbiorników konkurencyjnych, demaskując ich niską jakość i przestarzałą technologię. Poniższa prezentacja jest jedynym tego rodzaju rzetelnym źródłem informacji, które pozwoli Państwu podjąć racjonalną decyzję o zakupie zbiornika z tworzywa sztucznego. W ostatnim czasie powstało bowiem wiele małych firm zachwalających najwyższą jakość swoich wyrobów, które jednakże nie prezentują na swoich stronach internetowych jakichkolwiek zdjęć potwierdzających tę jakość czy choćby prezentujących w pełni wygląd ich produktów. Co prawda firmy te bardzo często zasłaniają się posiadanym na swój produkt atestem oraz udzielaną długą gwarancją, jednakże należy pamiętać że niestety rzadko ich marketing oddaje rzeczywistą jakość produktu. Oczywistym jest, że każda firma jest w stanie wyprodukować jedną „wzorcową” sztukę produktu specjalnie dla celów certyfikacji. Dlatego prezentujemy Państwu zdjęcia porównawcze, abyście mieli świadomość, że różnica w cenie nie jest jedyną kwestią, na którą należy zwracać uwagę przy zakupie zbiornika, który ma być w pełni bezpieczny, wytrzymały i ma służyć Państwu przez lata. Jeśli poszukujecie dobrego zbiornika, to przed zakupem:

  • odwiedźcie producenta,
  • sprawdźcie, czy prezentowana jakość na zdjęciach odpowiada rzeczywistości,
  • dotknijcie produktu – w dużej liczbie przypadków stwierdzicie, że ściana zbiornika podziemnego, która będzie się musiała zmierzyć z co najmniej kilkoma tonami ziemi, np. pracuje pod naciskiem dłoni – śmiało testujcie odkształcenia nie tylko pukając palcem ?

To są realia, które możecie Państwo potwierdzić sami. Między innymi tego rodzaju firmy i ich produkty czasami nadszarpują opinię o plastikowych zbiornikach. My natomiast jesteśmy producentem, który śmiało może stwierdzić, że wytrzymałość zbiornika plastikowego jest wyższa od wytrzymałości zbiornika z betonu. Oczywiście pod warunkiem zastosowania właściwej technologii, wysokiej jakości materiałów i dopasowania typu zbiornika do warunków gruntowych – tak jak to ma miejscu u nas. Dlatego przed zakupem zawsze prosimy o konsultację, by jak najlepiej dopasować oferowany produkt do Państwa indywidualnych potrzeb. Jako jedyni mamy szeroki wybór zbiorników produkowanych w różnych kategoriach wytrzymałości, w tym zbiorniki do montażu pod przejazdem, parkingiem lub z bardzo dużym naziomem ziemi i w bardzo ciężkich warunkach np. w wodzie gruntowej.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Różnice w standardzie wykonania bywają drastyczne

Laminat poliestrowo-szklany to praktycznie zawsze ten sam materiał (żywica i zbrojenie z włókna szklanego). Jednakże różnica w standardach przetwórstwa sprawia że istnieje przepaść w jakości konkurujących ze sobą produktów.

Przykładowy nasz produkt

Przykładowe zdjęcia obrazujące produkt który na stronie producenta jest widoczny jako grafika 3d lub zdjęcie po retuszu

Nasz standard wykonania włazów zapewnia wysoką sztywność obwodową oraz bezpieczeństwo użytkowania

Zdjęcia obrazujące włazy słabej jakości, które po montażu mogą się odkształcić i uniemożliwić zamknięcie pokrywy. Przy okazji za zdjęciu widać również standardową grubość ściany produktów naszej konkurencji

Film na przykładzie którego zobaczycie Państwo jak twardym materiałem jest dobrze wykonany laminat GRP

Przykład słabej jakości kołnierza klejącego dwie połówki zbiornika. Zwróćcie Państwo uwagę na to że jego grubość powinna oddawać trzykrotność grubości ściany zbiornika (ściana dolnej połówki, ściana górnej połówki i warstwa klejąca)

Łatwość montażu i wykonania obsypki, piasek bez przeszkód otula zbiornik który nie posiada wystających kołnierzy. Dobrze wykonana obsypka z piasku sprawia że zbiornik niejako spaja się ze swoim najbliższym otoczeniem co dodatkowo podnosi jego wytrzymałość

Zbiornik z rantem który utrudnia wykonanie obsypki i powoduje powstawanie pustych miejsc przy ścianie zbiornika. Dodatkowo taki kołnierz który będzie za cienki może doprowadzić do uszkodzenia zbiornika ponieważ ziemia znajdująca się nad tym kołnierzem nie będzie mogła swobodnie ułożyć się wkoło zbiornika. Pamiętaj, ziemia po pracach wykopowych pracuje i układa się przez okres jednego roku!

Twój ogród może wyglądać tak

Wybierz świadomie, tu chodzi o środowisko w którym żyjesz i o bezpieczeństwo Twoich bliskich